Silesian Amiga Classic Party z numerkiem 11 odbyło się 02.07.2011r. Niestety wakacyjna pora nie sprzyjała tłumom, lecz stałym bywalcom termin nie przeszkodził w poświęceniu całego pięknego słonecznego dnia na amigowanie. Impreza odbywała się tradycyjnie jak każde do tej pory SACP.
Dużo grania, mnóstwo rozmów okołoamigowych oraz pojawiały się również akcenty serwisowe.
Do kojarzonego już z naszą imprezą turnieju MKII również doszło z tą miłą zmianą, że teraz nie walczono tylko o tytuł, lecz również o nagrodę ufundowaną przez Azzorka, a była nią gra A-Train w wersji BOX niemieckojęzyczna. Tak więc turniej był na naprawdę wyrównanym poziomie (każdy chciał zagarnąć nagrodę), niespodzianką było również to, że faworyzowani Azzorek i MadMan nie doszli do finału. Ostatecznie po tytuł mistrza do następnego zlotu uzyskał Mordimer, na drugiej pozycji (krześle :)) stanął Alf, a honorową trzecią pozycję zajął Doman. ‘Magicznym’ zjawiskiem było ‘parowanie’ pozostałych bez opieki puszek z napojem chmielowym. Jakież było zdziwienie Mordimera który po około 5 minutach powrócił do swojej Przyjaciółki i chwytając puszkę zauważył, że jest pusta a pozostawił ją niemal pełną.
Na meetingu można było również pooglądać trochę demosceny za sprawą AceMana, oraz emulator Commodore w joysticku od Mr.Mata. Warto też wspomnieć o praktycznych technikach oddychania Mr.Mata podczas turnieju w Mortala (widoczne na zdjęciu od *y).
Zapraszamy do foto i videorelacji.    
    
    
    
    
  
FOTORELACJA *y

VIDEORELACJA JW_AMIGOWCA